خبرهای شرکت افرا

اخبار

در حال حاضر بعد از سالها تجربه فروش و نصب درب های اتوماتیک شرکت افرا فعالیت گسترده خود را در زمینه طراحی و تولید انواع درب های اتوماتیک ایرانی ، درب شیشه ای، درب اتوماتیک آسانسور و … با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای جهانی که در این زمینه وجود دارند آغاز نموده است و با توجه به سابقه بالایی که در این زمینه دارد و همچنین بهره گیری از نیروی متخصص و متریال مرغوب آینده بسیار روشنی را پیش روی خود در این صنعت خواهد دید.

تولید درب اتوماتیک افرا

انواع محصولاتی که در حال حاضر توسط شرکت درب اتوماتیک افرا تولید و عرضه می شوند عبارتند از: درب سریع، درب سکشنال، درب آشیانه، راهبند، رمپ بارگیری، کرکره، چادر بارگیری، درب اتوماتیک شیشه ای، پرده پی وی سی، سایبان، روکش استخر و سقف متحرک. با مراجعه به سایت این شرکت می توانید آدرس و اطلاعات تماس مربوط به نمایندگی ها و شعبه های فعال افرا در شهرهای مختلف کشورمان را بیابید و برای خرید حضوری و یا کسب اطلاعات در خصوص محصولات تولیدی به آنها مراجعه نموده و یا تماس برقرار کنید.


@title


کارشناسان این شرکت می توانند در خصوص خرید و انتخاب انواع درب های اتوماتیک راهنمایی های لازم را در اختیار شما بگذارند و این امکان را به شما بدهند که بتوانید با دریافت راهنمایی های لازم و دانستن نکات مهم انتخاب مناسبی را در این خصوص انجام دهید.

تمامی محصولات تولیدی شرکت افرا دارای ۲ سال ضمانت خواهند بود.