داک لولر

در این مقاله از سایت درب اتوماتیک افرا درباره داک لولر چیست ، قیمت داک لولر و شرکت داک لولر توضیح دادیم همراه ما باشید.

هم سطح کننده داک لولر 

در مراکز بارگیری خودرو های باری و همچنین سایر مکان‌ هایی که اشیا خاصی با وزن بسیار بالا جابه‌جا می‌شوند، در بسیاری از مواقع هم سطح نبودن سطح بارگیری با محل ایستادن ماشین بارگیری مشکلاتی ایجاد می‌کند.

در گذشته که هم سطح کننده داک لولر وجود نداشت یا کمتر مورد استفاده قرار می‌گرفت، برای جابه‌جایی این وزنه‌ های سنگین باید از نیروی انسانی استفاده می‌شد که علاوه بر سختی کار و اتلاف وقت و انرژی، کاربردی هم نبود.

هم سطح کننده داک لولر با قرار گیری بر روی سطوح مختلف می‌تواند با درجه‌ بندی ارتفاع، سطوح مختلف را هم‌ اندازه کند تا در فرآیند بارگیری و تخلیه‌ی بار های سنگین مشکلی ایجاد نشود.

هم سطح کننده داک لولر به عنوان سطح شیب‌ داری که امکان جا به جایی و تغییر اندازه دارد، برای تخلیه‌ی بار از انواع خودرو های باری یا بارگیری در انواع آن‌ ها کاربرد دارد. این سیستم متحرک هیدرولیکی نه تنها از وارد کردن فشار اضافی به افراد جلوگیری می‌کند، فرآیند تخلیه‌ی بارها را چند ساعت کاهش می‌دهد و بنابراین بار های پرحجم و پر وزن را می‌توان در مدت بسیار کوتاهی خالی کرد.

هم سطح کننده داک لولر که با استفاده از سیستم هیدرولیکی فعالیت می‌کند، امکان حرکت و جا به‌ جایی وسایلی مثل جک پالت و لیفتراک را فراهم می‌کند و باعث می‌شود که این وسایل بتوانند در کمترین فاصله‌ی ممکن نسبت به بار قرار بگیرند.

هم سطح کننده داک لولر در مکان‌ های بسیاری کاربرد دارد. کاربرد هم سطح کننده داک لولر در سردخانه‌ های صنعتی، انبار های بزرگ و بارانداز ها بسیار زیاد است و موجب سرعت بخشیدن به انجام تمام مراحل بارگیری یا تخلیه می‌شود.

در ادامه درباره قیمت داک لولر و نحوه خرید داک لولر توضیح دادیم همراه ما باشید.

برای توضیح بیشتر درباره‌ی هم سطح کننده داک لولر تصور کنید که می‌خواهید بار تریلی حمل باری را که محموله‌ ای از شیرآلات یا سنگ نمای ساختمان حمل می‌کند، تخلیه کنید. از آنجا که ارتفاع اتاق تریلی از سطح زمین بیشتر است و این ارتفاع در بعضی مواقع به یک و نیم متر هم می‌رسد، بنابراین شما چاره‌ای ندارید غیر از آنکه بار شیرآلات یا سنگ را ابتدا با استفاده از نیروی انسانی به سطح زمین انتقال دهید و بعد با وسایل باری مختلفی مثل فرغون یا لیفتراک آن‌ها را جا به‌ جا کنید.

این فرآیند نه تنها سخت است بلکه فرساینده هم هست. با استفاده از هم سطح کننده داک لولر که با استفاده از سیستم هیدرولیکی فعالیت می‌کند، بار ها به سادگی از سطح اتاق خودروی باری به سطح زمین منتقل می‌شوند و می‌توان با سرعت بسیار بیشتری آن‌ ها را تخلیه کرد.

هم سطح کننده داک لولر معمولا در سه مدل مختلف ساخته می‌شود. هم سطح کننده داک لولر هیدرولیکی، هم سطح کننده داک لولر مکانیکی و هم سطح کننده داک لولر پنوماتیکی (استفاده از نیروی هوای فشرده) سه مدل مختلف این محصول بسیار کاربردی هستند. مدل هیدرولیکی این محصول به دلیل مقاومت بالا و توانی که دارد بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ما در ادامه درباره داک لولر چیست توضیح دادیم همراه ما بمانید.

داک لولر چیست؟

هم سطح کننده داک لولر هیدرولیکی از مکانیسم نیروی هیدرولیک استفاده می‌کند. در نیروی هیدرولیک با یک فشار کم به روغن تراکم‌ ناپذیر درون یک محفظه، نیرو از محفظه‌ی اول که کوچکتر است به محفظه‌ی دوم که ابعادی بزرگتر دارد منتقل می‌شود.

نیروی وارده در محفظه‌ی دوم باعث به حرکت درآوردن پیستون می‌شود و پیستون هم می‌تواند وزن‌ های بسیار سنگینی را تحمل و جا به‌ جا کند. سیستم‌ های هیدرولیکی به کمک آب و هوا نیروی قدرتمندی را ایجاد می‌کنند که می‌تواند به سادگی اهرم‌ های مختلفی را به حرکت درآورد.

شرکت داک لولر

مشابه آنچه که در هم سطح کننده داک لولر هیدرولیک وجود دارد، برای خودرو هایی با فرمان هیدرولیک هم اجرا می‌شود. در فرمان‌ های هیدرولیک هم با فشاری کم به فرمان اتومبیل، چرخ‌ ها به حرکت در می‌آیند.

تفاوت سیستم‌ های هیدرولیکی و غیرهیدرولیکی را می‌توان در خودرو های قدیمی و جدید به تماشا نشست؛ چرخاندن فرمان در خودرو های قدیمی بسیار سخت بود و به نیروی بسیار زیادی نیاز داشت اما چرخاندن فرمان در خودرو های هیدرولیکی به سادگی امکان پذیر است.

برای کسب و کار هایی که نیاز به جا به‌ جایی اجسام سنگین نیاز هر روزه‌ی آن‌ هاست، استفاده از هم سطح کننده داک لولر یک ضرورت غیر قابل انکار است. شرکت‌ های مختلفی در ایران وجود دارد که به‌ عنوان شرکت داک لولر شناخته می‌شوند و عرضه‌کننده انواع هم سطح کننده داک لولر هستند.

هم سطح کننده داک لولر همانطور که در بخش‌های قبل هم اشاره شد، اهرمی بسیار کارآمد برای جا به‌ جایی ابر های سنگین است. در این قسمت می‌خواهیم با جزییات بیشتری به این محصول بپردازیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرکت داک لولر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انواع هم سطح کننده داک لولر

هم سطح کننده داک لولر انواع مختلفی دارد و بر اساس مدل طراحی، تحمل وزن، کاربرد و استفاده انواع مختلفی دارد. اندازه و جابه‌جایی انواع داک لولر می‌تواند به‌ صورت مثبت (یعنی جا به‌ جایی به بالا)، ثابت و منفی (یعنی جا به‌ جایی به سمت پایین) باشد.

آنچه که موجب تفاوت انواع داک لولر ها می‌شود ظرفیت بار آن‌ هاست و بر این اساس می‌توان این جک‌ های قدرتمند را به انواع مختلفی تقسیم کرد.

اندازه انواع داک لولر

اندازه‌ی این وسایل کاربردی یعنی حجم آن‌ ها در طراحی مدل‌ های مختلف ثابت است. طول هم سطح کننده داک لولر معمولا بین 5/2 تا 3 متر و عرض آن‌ ها هم معمولا 2 متر است. ارتفاع این وسایل هم به‌ طور معمول 60 سانتی متر است و می‌تواند 60 سانتی‌‌متر به بالا و 30 سانتی‌ متر هم به پایین جا به‌ جا شوند.

ظرفیت انواع داک لولر هیدرولیکی

این اهرم‌ های قدرتمند در ظرفیت‌ های شش، هشت، ده و دوازده تنی تولید می‌شوند. داک‌ لولر های 12 تنی معمولا حدود 1300 تن وزن را تحمل می‌کنند. این در حالی است که مدل ده تنی این اهرم‌ ها تنها ظرفیت تحمل 1000 تن را دارند.

ظرفیت‌ های شش و هشت این اهرم‌ ها هم وزنی بین 750 تا 950 کیلوگرم را تحمل و جا به‌ جا می‌کنند. موتور تمام این مدل‌ ها 5/1 وات است و باید برای استفاده از آن‌ ها حتما از یک شاسی استفاده کرد.

رنگ محصول

جالب است بدانید امکان شخصی‌ سازی رنگ و جزییات این محصول هم وجود دارد. به طور مثال اگر تم کارگاه یا انبار شما سرمه‌ ای یا سبز است، می‌توانید این محصول را هم متناسب با تم کلی محل استفاده سفارش دهید تا این محصول مثل یکی از اجزای اصلی محل کار شما به نظر برسد.

کنترل محصول

این محصولات دارای یک فرمان اختصاصی هستند و با استفاده از آن‌ها می‌توان عملکرد محصولات را هدایت کرد. البته مدل‌های مکانیکی یا دستی این محصولات هم وجود دارد و در آن‌ها مثل جک‌هایی که در تعمیرگاه‌های خودرو استفاده می‌شود، باید هدایت محصول را دستی انجام دهید.


داک لولزقیمت داک لولر

همان طور که می‌دانید مثل هر وسیله‌ی صنعتی دیگری، قیمت داک لولر هم به ظرفیت آن بستگی دارد. همان طور که یک تریلی با ظرفیت 6 تن قیمت کمتری از تریلی کمتری با ظرفیت ده تن دارد، این نسبت درباره‌ی انواع داک لولر هم برقرار است.

پیشنهاد ما این است که برای خرید هم سطح کننده داک لولر حتما ظرفیت مورد استفاده‌ی خود را بسنجید و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید کنید. این کار باعث می‌شود از صرف هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید و بتوانید کارگاه یا کارخانه‌ی خود را به تجهیزات دیگری هم مجهز کنید.

بنابراین اگر محدوده‌ی وزن بارهای شما زیر هزار کیلوگرم است نیازی به خرید داک لولر های 12 تنی نیست و در بسیاری از موارد کار شما با داک لولر شش و هشت تنی هم راه می‌افتد. برای اطلاع از قیمت داک لولر که لازم دارید، بهتر است با شرکت‌ های عرضه‌ کننده این محصول تماس بگیرید و ضمن بیان انتظارات و مشخصات محل کارتان، مشاوره هم دریافت کنید.

تعیین قیمت داک لولر های مختلف از این طریق بسیار ساده‌ تر و مطمئن‌ تر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت داک لولر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ایمنی داک لولر

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های داک لولر ایمنی بالای آن است. حتما می‌دانید که جابه‌جایی بارها و اجرام سنگین به‌وسیله‌ی نیروی انسانی ممکن است باعث حوادث جبران‌ناپذیری شود و با ضررهای هنگفتی که به شما وارد می‌کند، نیروی کار را هم متضرر کند. به همین دلیل داک لولر های صنعتی به نوعی طراحی شده‌اند که می‌توانند ضمن جابه‌جایی وزن سنگین احسام و بارهای مختلف، کاملا ایمن هم باشند. ایمنی داک لولر ها به حدی است که نیازی نیست نگران باشید زیرا در شرکت داک لولر های صنعتی و اتوماتیک، حتی دست هم دخیل نیست و فرمان هیدرولیکی این محصولات وظیفه‌ی هدایت داک لولر را بر عهده دارد.

همچنین رویه‌ی هم سطح کننده داک لولر از سطوح و موادی ساخته شده است که احتمال لیزخوردن اجسام سنگین را صفر می‌کند. این ویژگی داک لولر ها باعث می‌شود خیالتان از جابه‌جایی ایمن بارها از وسایل نقلیه به انبار راحت باشد و با اطمینان خاطر آن را انجام دهید.

جمع بندی

هم سطح کننده داک لولر یکی از ابزارهای پیشرفته‌ی لجستیکی در صنعت و حمل و نقل است که نیاز به آن در اغلب کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی احساس می‌شود. شرکت داک لولر صنعتی می‌تواند فرآیند جابه‌جایی بارهای سنگین را به‌راحتی ممکن کند.

هم سطح کننده داک لولر از ظرفیت‌های مختلفی تشکیل شده است و هر ظرفیت هم مدل‌های متفاوتی دارد. مثلا ظرفیت 6 تنی این محصول مدل‌های مختلفی دارد که در کلیات عملکرد به هم شبیه هستند اما در برخی از جزییات متفاوت هستند.

اگر به فکر ایمنی واحد صنعتی خود هستید و می‌خواهید از اتلاف وقت و فرسودگی کارکنان‌تان جلوگیری کنید، ما خرید هم سطح کننده داک لولر را بر اساس ظرفیت کاری‌تان به شما پیشنهاد می‌کنیم. این محصول، انتخابی است که چه بخواهید و چه نخواهید، آمده تا کار شما را ساده‌تر کند.‌‎

برای خرید داک لولر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.